1 tura Spławikowego Grand Prix Okręgu Seniorów - wyniki

Po około 30 latach Okręgowy Kapitanat Sportowy zorganizował zawody wędkarskie na kanale rzeki Odry poniżej śluzy w miejscowości Zwanowice.

Powiadom znajomego:

W zawodach 1 tury Spławikowego Grand Prix Okręgu Seniorów, rozgrywanych w dniu 7 kwietnia na kanale rzeki Odry w miejscowości Zwanowice, uczestniczyło 64 zawodników, w tym 15 trzyosobowych drużyn.

Prowadzona była klasyfikacja indywidualna i drużynowa w podsektorach. Prowadzone wcześniej treningi zapowiadały wysokie wyniki, niemniej w zawodach łowiono głównie średniej wielkości leszcze i krąpie, co dało średni wynik nieco ponad 1260 pkt na zawodnika, ale kilku uczestników uzyskało wyniki znacznie odbiegające od średniej.

Zwycięzcami sektorów zostali:

• sektor A - Janusz Pawlak (Koło PZW Namysłów NSM) - 5035 pkt
  • sektor B - Tobiasz Bekiesch (Koło PZW Krapkowice Miasto) - 2595 pkt
  • sektor C - Marcin Fikus (Koło PZW Opole Miasto) - 5010 pkt.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja koła PZW Olesno "Rzemieślnik" w bardzo odmłodzonym składzie (Ireneusz Świtała, Bartłomiej Wyrwich i Szymon Skrzydło), wyprzedzając drużynę koła PZW Nysa 1 (Kamil Łaz, Kamil Jop, Bogusław Dębicki) i zespół koła PZW Opole Miasto (Tadeusz Babiński, Marek Herba, Marcin Fikus).

Wyniki w załącznikach.

Pliki do pobrania