Spławikowa Liga Okręgowa - III tura. Komunikat nr 1.

KOMUNIKAT nr 1. Liga Okręgowa w Wędkarstwie Spławikowym – III tura

Powiadom znajomego:

Okręgowy Kapitanat Sportowy  informuje, że w dniu 8 października 2017 r. organizuje na kanale „Azotowym” w Kędzierzynie-Koźlu III turę Ligi Okręgowej w Wędkarstwie Spławikowym.
Zbiórka i
potwierdzenie zgłoszenia zawodników w Biurze Zawodów do godz. 7:00 – teren oznakowany.
W zawodach biorą udział drużyny Kół i Klubów oraz zawodnicy indywidualni zgodnie z Zasadami Organizacji Zawodów Okręgowych w roku 201
7. (patrz strona OKS).

Wprowadza się dodatkowy sektor dla kadetów U-15. Opiekę podczas zawodów zapewnia trener/opiekun za pisemną zgodą prawnego opiekuna zawodnika dostarczoną do biura zawodów.

Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna
i drużynowa(drużyn pełnych i 3-osobowych seniorów).
Zgłoszenie do zawodów
(imię i nazwisko, klub lub koło, kategorię wiekową U-15, U-25 (z datą urodzenia zawodnika U-15, U-20, U-25 oraz  start w drużynie lub indywidualnie) należy przesłać na adres  sport@pzw.opole.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 października 2017 r. Po tym terminie lista uczestników ukaże się na stronie internetowej ZO, a zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Zawody rozegrane zostaną zgodnie z „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego” i „Zasadami Organizacji
Zawodów Okręgowych w roku 2017.

Sędzia Główny Zawodów - kol. Bogusław Włodyka.

Wyznacza się wodę rezerwową:   Kanał Gliwicki w Ujeździe-Niezdrowicach.

Program zawodów
do godz. 7.00 - zbiórka zawodników,
 UWAGA!!!     KAŻDY ZAWODNIK POTWIERDZA SWOJE UCZESTNICTWO W SEKRETARIACIE ZAWODÓW WŁASNORĘCZNYM PODPISEM

7:05 - otwarcie zawodów
7:10 - losowanie sektorów (dla seniorów komputerowo)
7:30 - losowanie stanowisk komputerowo, dojazd i dojście do sektorów
8:00 - pierwszy sygnał, wejście na stanowiska, przygotowanie do zawodów
8:15 - drugi sygnał, 5 minut do kontroli zanęt i przynęt (zanęty gruntowe muszą być przedstawione do kontroli w wiadrach z podziałką a przynęty w pudełkach oznaczonych i cechowanych)
9:50 - trzeci sygnał, nęcenie
10:00 - czwarty sygnał, rozpoczęcie zawodów
12:55 - piąty sygnał, (5 min do końca zawodów dla kadetów)
13:00 - szósty sygnał,( koniec zawodów dla kadetów) , ważenie
13:55 - piąty sygnał, (5 min do końca zawodów dla kobiet, juniorów i seniorów)
14:00 - szósty sygnał,( koniec zawodów dla kobiet, juniorów i seniorów) , ważenie
6:00 - ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów.

Organizator zawodów w zależności od warunków zastrzega sobie prawo zmian w harmonogramie
i regulaminie zawodów.

Przypominamy: zawodnik może zostać zdyskwalifikowany za stawienie się na zawody w niepełnej dyspozycji psychofizycznej lub używanie w czasie trwania zawodów środków  zmniejszających tę dyspozycję.

Pliki do pobrania

• komunikat_iii_tura_liga_splawikowa.pdf